ΚΥΡΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣΠοδοσφαιροΠυρ ομαδονΤα ΜΜΕ για 'μας

Μεγάλη κουβέντα γίνεται για τις πολλές αποχωρίσεις που πρέπει να γίνουν στον Αρχάγγελο. Η αδυναμία της ομάδας μας να εξασφαλίσει Ευρωπαϊκό εισιτήριο έφερε αλυσιδωτά προβλήματα

Read More
ΠοδοσφαιροΠυρ ομαδον

Ο Εντογκαλά στο χτεσινό παιχνίδι αν και προσπάθησε ήταν ανούσιος. Ο Βέλγος για άλλο ένα παιχνίδι ήταν κινητικός, έτρεχε αλλά του έλειπε η τελική πάσα.

Read More

Είναι γεγονός ότι η αντίπαλος μας στα ημιτελικά του κυπέλλου διανύει την χειρότερη της περίοδο την φετινή χρονιά. Στα πέντε παιχνίδια που έπαιξε στη φάση

Read More

Ο ΑΠΟΕΛ το καλοκαίρι του 2017 ανακοινώνει την συνεργασία με τον 23χρονο τότε τερματοφύλακα Νεόφυτο Μιχαήλ. Την περίοδο 2015-2017 ο νεαρός ήταν ο βασικός τερματοφύλακας

Read More

Για γέλια και για κλάματα. Δείτε γιατί ακύρωσε το γκολ του Κατσαντώνη

Read More

Με λύπη μας παρακολουθούμε για ακόμα μια φορά τη διοίκηση Πρόδρομου Πετρίδη να απαξιώνει τον κόσμο της Ομάδας με την τελευταία ανακοίνωση που εξέδωσε. Η

Read More
ΚΥΡΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣΠοδοσφαιροΠυρ ομαδον

Μετά από ένα δολοφονικό κτύπημα από τον Φακούντο Ζαμπάλα ο Μάριος Ηλία του Εθνικού Άχνας σωριάστηκε στο έδαφος με τον διαιτητή της αναμέτρησης να μην

Read More

Γνωστός δημοσιογράφος για άλλη μια φορά προκαλεί τον κόσμο του ΑΠΟΕΛ και είναι καιρός η Εταιρεία να λάβει τα μέτρα της. Ο εν λόγο δημοσιογράφος

Read More
Πυρ ομαδον

Η βαθμολογική συγκομιδή της ομάδας μας στην πρώτη φάση του πρωταθλήματος ήταν καταστροφική με αποτέλεσμα ο ΑΠΟΕΛ να μείνει στο Β γκρουπ με τις ομάδες

Read More

Απολογισμός 8-6-12, βαθμοί 30, τέρματα 27-31, κατρακύλα για πρώτη φορά στον όμιλο της διαβάθμισης, με τη συμμετοχή 8 ομάδων, εκ των οποίων οι μισές θα