Posts In Category

Ποδηλασια

ΠοδηλασιαΣωματειο

Πλούσιο ήταν το περασμένο σαββατοκύριακο για τους ποδηλάτες μας. Το Σάββατο διεξήχθη ο αγώνας ανάβαση Κλήρου-Φικάρδου ατομικής χρονομέτρησης και την Κυριακή το «Agrokipia road race».

Read More

Σημαντικές επιτυχίες σημείωσαν οι αθλητές του ΑΠΟΕΛ μας στο δεύτερο παγκύπριο αγώνα κυπέλλου ποδηλασίας δρόμου “PERVOLIA ITT RACE  2022”, ο οποίος διεξήχθη το Σάββατο, 26

Read More

To σωματείο μας εξέδωσε ανακοίνωση με την οποία ενημερώνει πως τρεις από τους οκτώ του αθλητές διακρίθηκαν στον πρώτο αγώνα παγκύπριου κυπέλλου ποδηλασίας δρόμου. Η

Read More

Οι τέσσερεις από τους έξι αθλητές του ΑΠΟΕΛ, ανέβηκαν στο βάθρο, στο 2ο αγώνα παγκύπριου κυπέλλου ορεινής Ποδηλασίας «TOCHNI XCO 2022» που διεξήχθη την περασμένη

Read More

Πολλές διακρίσεις για την ομάδα ποδηλασίας μας. Πέντε από τους έξι αθλητές του ΑΠΟΕΛ μας, ανέβηκαν στο βάθρο στην πρεμιέρα της νέας αγωνιστικής περιόδου στην

Read More
Αλλα αθληματαΠοδηλασιαΣωματειο

Η ομάδα ποδηλασίας του ΑΠΟΕΛ μας στέφθηκε πρωταθλήτρια στην κατηγορία Master Ανδρών και ο αρχηγός του τμήματος, Κωνσταντίνος Αντωνίου, κατέκτησε το πρωτάθλημα  στην ατομική χρονομέτρηση.

Read More
Αλλα αθληματαΠοδηλασια

Με την πρόκριση στους τελικούς της UCI επέστρεψε από την Πολωνία ο Κωνσταντίνος Αντωνίου. Ο αρχηγός της ποδηλατικής ομάδας του ΑΠΟΕΛ τερμάτισε τέταρτος (έχασε την

Read More
ΚΥΡΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣΠοδηλασιαΣωματειο

Η ποδηλασία ΑΠΟΕΛ εκφράζει θερμές ευχαριστίες στη διοίκηση του Σωματείου και σε όλους τους χορηγούς που συνέβαλαν ώστε ο αγώνας  «2ο FTERIKOUDI MTB MARATHON» που

Read More

Ο Σύλλογος μας κάνει αναφορά στον αθλητή μας που συμμετείχε με μεγάλη επιτυχία στον αγώνα τριάθλου «Challenge Riccione» που διεξήχθη στην Ιταλία, την Κυριακή 09