ΠΑΙΔΕΣ U17
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2023/04/U17-360x240.jpg)
Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-17
Η ομάδα μας κατέκτησε σήμερα τον τίτλο του Πρωταθλήματος Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-17. Στο πλαίσιο της προτελευταίας αγωνιστικής νίκησε εκτός έδρας την Πάφος FC με
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2022/05/ΝΤΑΜΠΛ-360x240.jpg)
Super πρωταθλητές οι Παίδες Κ17
Μετά την κατάκτηση του τίτλου τα παιδιά του Νούνο Μοράις Κ17 πανηγύρισαν και την κατάκτηση του Super Cup Κ-17. Στον τελικό νίκησαν τον Ολυμπιακό με
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2022/04/k17oloi-360x240.jpg)
Άξιοι πρωταθλητές οι Παίδες Κ-17
Η Ομάδα μας κατέκτησε τον τίτλο στο Πρωτάθλημα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-17 μετά το σημερινό ισόπαλο 2-2 με την Ανόρθωση. Με το βαθμό της ισοπαλίας
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2021/10/Κ17-360x240.jpg)
Κ17: Στην κορυφή με συγκάτοικο
Η ομάδα μας Κ17 νίκησε 1-0 την Πάφο και έφτασε στους 13 βαθμούς με την ολοκλήρωση της 5ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-17.
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2021/10/K17-360x240.jpg)
Τρίτη σερί νίκη και κορυφή
Την τρίτη νίκη σε ισάριθμους αγώνες πέτυχε η ομάδα μας Κ17 στο πρωτάθλημα. Οι Παίδες μας επικράτησαν στο Πασκάλ με 3-1 της Σαλαμίνας. Σκόραρε δύο
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2021/09/apoel-360x240.png)
Τρεις νίκες και μια ήττα
Με τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής συνεχίστηκε σήμερα το πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17. Οι ομάδες μας Κ-16 και
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2021/09/Νούνο-360x240.jpg)
Κ17: Τεσσάρα στο ντεμπούτο του Νούνο Μοράις
Στο ντεμπούτο του Νούνο Μοράις με την ομάδα μας Κ17 παίξαμε πολύ καλά και νικήσαμε στο Πασκάλ τη Δόξα με 4-1. Σκόρερ για την ομάδα
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2016/02/u17-1-360x240.jpg)
Αγκαλιά με πρωτάθλημα & Youth League
Πλησιάζει ο τίτλος για την ομάδα μας με παιδιά κάτω των 17 ετών. Οι ποδοσφαιριστές μας στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος κέρδισαν εκτός
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2016/02/u17-360x240.jpg)
Η πρωταθλήτρια μας U-17 στο UEFA Youth League
Όπως πέρσι, έτσι και φέτος και μετά από απόφαση της Εκτελεστικής Επιτροπής της ΚΟΠ, την Κύπρο στο UEFA Youth League θα εκπροσωπήσει η πρωταθλήτρια μας
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2015/09/681-360x240.jpg)
Τεράστιο διπλό για τους U17 (pics)
Η ομάδα μας U17 (προπονητής ο Στέλιος Οκκαρίδης), νίκησε με 2-1 τον Απόλλωνα στο βοηθητικό του Τσιρείου, για την 2η αγωνιστική του Πρωταθλήματος. Στο πρώτο