Το νέο μήνυμα του Σα Πίντο
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2023/08/Πίντο-δ-750x453.jpg)
Με ανάρτηση στα Μέσα Κοινωνικής Διχτύωσης το γραφείο τύπου της Ομάδας μας στέλνει μήνυμα για τον πρώτο εντός έδρας αγώνα στο πρωτάθλημα και στο ντέρμπι με τον Απόλλωνα.
Ο πρώτος εντός έδρας αγώνας για το πρωτάθλημα έρχεται απέναντι στον Απόλλωνα. Κυριακή στις 20:30, στο ΓΣΠ. Με την δύναμη του κόσμου μας, προχωρούμε μπροστά για τη πρώτη εντός έδρας νίκη. #APOELFC #namaipalistoplevrosou #monoAPOEL
Στην ανάρτηση “φιλοξενείται” και τοποθέτηση του προπονητή της ομάδας μας, Σα Πίντο:
“Aναπτύξτε την επιτυχία μέσα από την αποτυχία. Αποθάρρυνση και αποτυχία είναι δυο σίγουρα σκαλοπάτια για την επιτυχία”