Τέλος τα εισιτήρια στη Νότια
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2024/04/apoel-fans-πορτοκαλι-750x508.jpg)
Η Ομάδα μας ενημέρωσε ότι έχουν εξαντληθεί τα εισιτήρια στη Νότια κερκίδα για τον αγώνα της Κυριακής (07/04 – 17:00) με αντίπαλο την Ανόρθωση στο ΓΣΠ.
Ενημερώνουμε ότι έχουν εξαντληθεί τα εισιτήρια στη Νότια κερκίδα για τον αγώνα της Κυριακής (07/04 – 17:00) με αντίπαλο την Ανόρθωση.#APOELFC #APOvANO pic.twitter.com/HGLuySPxHA
— APOEL FC (@apoelfcofficial) April 2, 2024