«Τελευταίος χορός» για Κρέσπο
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2024/05/crespo1-750x501.jpg)
Ανάρτηση στα social media από τον Άνχελ Κρέσπο, με τον Ισπανό κεντρικό αμυντικό μας να στέλνει το δικό του μήνυμα ενόψει του «τελικού» πρωταθλήματος με την ΑΕΚ.
«Το τελευταίο παιχνίδι, η τελευταία ευκαιρία, η τελευταία πρόκληση, η τελευταία μάχη, ο τελευταίος τελικός, ο τελευταίος χορός, το τελευταίο…», ήταν το μήνυμά του Ίβηρα αμυντικού, προαναγγέλλοντας έμμεσα πως πρόκειται να αποχωρήσει από τον ΑΠΟΕΛ ή ακόμα και να κρεμάσει τα παπούτσια του…
Εντούτοις, ο πολύπειρος στόπερ δεν έχει κάνει ακόμα γνωστές τις προθέσεις του, κάτι που αναμένεται να πράξει μετά το παιχνίδι του Σαββάτου.
Η ανάρτηση του: