Συνδράμω και εγώ για τον ΑΠΟΕΛ
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2023/12/ΑΠΟΕΛίστες-750x500.jpg)
Οι πρώτες αντιδράσεις των ΑΠΟΕΛιστών για τα σχέδια στήριξης που ανακοίνωσε η διοίκηση είναι θετικές. Οι ΑΠΟΕΛίστες είναι διατεθειμένοι να καταθέσουν τον «οβολό» τους για να στηρίξουν την Ομάδα μας σε αυτή τη δύσκολη κατάσταση, έτσι ώστε να μπορέσει ο ΑΠΟΕΛ μας να βγάλει τη χρονιά χωρίς προβλήματα και να διεκδικήσει μέχρι τέλους τον τίτλο.
View this post on Instagram