Sold out… για το «Στέλιος Κυριακίδης»
![](https://www.monoapoel.com/wp-content/uploads/2022/12/Στ-Κ-750x500.jpg)
Η Ομάδα μας ανακοίνωσε την εξάντληση των εισιτηρίων για το παιχνίδι με την Πάφος FC στο Στέλιος Κυριακίδης.
Η ενημέρωση:
Ενημερώνουμε ότι τα εισιτήρια που είχαμε στη διάθεση μας για τον αγώνα Πάφος F.C. – ΑΠΟΕΛ (Παρασκευή 09/12-19:00) έχουν εξαντληθεί. Οι πόρτες, θα ανοίξουν στις 17:00 και καλούμε τον κόσμο να προσέλθει νωρίς, για αποφυγή ταλαιπωρίας λόγω των ελέγχων στις εισόδους του σταδίου. #APOELFC #PFCvAPO