Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος μέχρι την 15η αγωνιστική
Η ΚΟΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα από την 5η μέχρι τη 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος Cyta και τις ημερομηνίες διεξαγωγής για τους αναβληθέντες αγώνες.
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ
Παρασκευή 28.09.2018
19:00 Απόλλων – ΕΝΠ
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 06.10.2018
17:00 Νέα Σαλαμίνα – Πάφος FC
18:00 Δόξα – ΕΝΠ
19:00 Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ
Κυριακή 07.10.2018
17:00 ΑΕΛ – Αλκή Ορόκλινη
18:00 Ομόνοια – Απόλλων
19:00 Ερμής – ΑΕΚ
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 20.10.2018
17:00 ΕΝΠ – Ανόρθωση
18:00 Απόλλων – Ερμής
19:00 ΑΕΚ – Δόξα
Κυριακή 21.10.2018
17:00 Νέα Σαλαμίνα – Ομόνοια
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ
Δευτέρα 22.10.2018
19:00 Πάφος FC – Αλκή Ορόκλινη
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σαββάτο 27.10.2018
17:00 Ομόνοια – Πάφος FC
19:00 Αλκή Ορόκλινη – AΠΟΕΛ
Κυριακή 28.10.2018
17:00 ΑΕΛ – ΕΝΠ
19:00 Ερμής Αραδίππου – Νέα Σαλαμίνα
Δευτέρα 29.10.2018
19:00 Δόξα – Απόλλων
19:00 Ανόρθωση – ΑΕΚ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ
Τετάρτη 31.10.2018
19:00 ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σαββάτο 03.11.2018
17:00 Απόλλων – Ανόρθωση
18:00 ΕΝΠ – Αλκή Ορόκλινη
19:00 AEK – ΑΕΛ
Κυριακή 04.11.2018
17:00 Πάφος FC – ΑΠΟΕΛ
18:00 Ομόνοια – Ερμής
Δευτέρα 05.11.208
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Δόξα
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σαββάτο 10.11.2018
17:00 ΑΠΟΕΛ – ΕΝΠ
18:00 Ερμής – Πάφος FC
19:00 Ανόρθωση– Νέα Σαλαμίνα
Κυριακή 11.11.2018
16:00 ΑΕΛ – Απόλλων
17:00 Δόξα – Ομόνοια
18:00 Αλκή – ΑΕΚ
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 24.11.2018
17:00 ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ
19:00 Απόλλων – Αλκή
Κυριακή 25.11.2018
16:00 Πάφος FC – ENΠ
17:00 Ομόνοια – Ανόρθωση
18:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ
Δευτέρα 26.11.2018
19:00 Ερμής – Δόξα
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 01.12.2018
17:00 Αλκή Ορόκλινη – Νέα Σαλαμίνα
19:00 ΑΕΛ – Ομόνοια
Κυριακή 02.12.2018
16:00 Δόξα – Πάφος FC
18:00 Ανόρθωση – Ερμής
Δευτέρα 03.12.2018
19:00 ΑΠΟΕΛ – Απόλλων
19:00 ΕΝΠ – ΑΕΚ
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σαββάτο 08.12.2018
17:00 Πάφος FC – ΑΕΚ Λάρνακας
18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη – Ομόνοια
19:00 ΕΝΠ – Απόλλων
Κυριακή 09.12.2018
16:00 Ανόρθωση – Δόξα
18:00 ΑΠΟΕΛ – Νέα Σαλαμίνα
Δευτέρα 10.12.2018
19:00 ΑΕΛ – Ερμής
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σαββάτο 15.12.2018
17:00 Δόξα – ΑΕΛ
18:00 Ερμής – Αλκή Ορόκλινη
19:00 Ανόρθωση – Πάφος FC
Κυριακή 16.12.2018
16:00 Ομόνοια – ΑΠΟΕΛ
18:00 Νέα Σαλαμίνα – ΕΝΠ
Δευτέρα 17.12.2018
19:00 Απόλλων – ΑΕΚ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σαββάτο 22.12.2018
17:00 Πάφος FC – Απόλλων
18:00 ΑΠΟΕΛ – Ερμής
19:00 ΑΕΚ – Νέα Σαλαμίνα
Κυριακή 23.12.2018
16:00 AΕΛ – Ανόρθωση
17:00 Αλκή Ορόκλινη – Δόξα
18:00 ΕΝΠ – Ομόνοια
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ
Tετάρτη 02.01.2019
18:00 ΑΕΚ – Πάφος FC
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σαββάτο 05.01.2019
17:00 ΑΕΛ – Πάφος FC
18:00 Ανόρθωση– Αλκή Ορόκλινη
19:00 Δόξα – ΑΠΟΕΛ
Κυριακή 06.01.2019
16:00 Ομόνοια – ΑΕΚ
18:00 Νέα Σαλαμίνα – Απόλλων
Δευτέρα 07.01.2019
19:00 Ερμής – ΕΝΠ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ / ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ
Tετάρτη 09.01.2019
ΑΕΚ – Απόλλων